T.P.A. van Brasserie de Bellevaux
De T.P.A. is een bier gebrouwen door Brasserie de Bellevaux uit 4960 Malmedy.
Deze Engelse Pale Ale heeft een alcohol percentage van 4.0%. De bierstijl Engelse Pale Ale komt van oorsprong uit Groot Brittanië.
Over de T.P.A. | |
---|---|
Brouwer | Brasserie de Bellevaux |
Bierstijl | Engelse Pale Ale |
Alcohol | 4.0% |
Herkomst | 4960 Malmedy |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze T.P.A. van Brasserie de Bellevaux.
Nu je hier toch bent!
Brasserie de Bellevaux
T.P.A.
Engelse Pale Ale
4.0 ABV
Brasserie de Bellevaux uit 4960 Malmedy
Bekijk de website van de brouwerij: http://www.brasseriedebellevaux.be/
Engelse Pale Ale
Lichtgekleurd, laag alcohol
Een assertief gehopt blond bier met Britse origine, vergelijkbaar met een "Bitter" maar dan wat sterker. Een bitter is een smaakvol en verfrissend "sessie-bier". Sommi... Lees meer
Andere bieren van Brasserie de Bellevaux
T.P.A. valt in de smaakgroep Bitter & Growl
“Nu moet je niet denken dat ik een verbitterde Beer ben. Growl, ik word gewoon enorm blij van bieren met een uitgesproken hoppig- en bitterheid. Mijn vrienden noemen mij een echte hophead omdat ik het liefst alleen verse IPA’s proef. Heb ik trouwens al verteld wat IBU betekent?”

Ontdek de wereld van speciaalbier

Altijd de beste bieren geselecteerd op basis van kwaliteit direct vanuit de brouwerij naar jouw keukentafel!