Blreor Schwarzbier van Frankenthaler Brauhaus
De Blreor Schwarzbier is een bier gebrouwen door Frankenthaler Brauhaus uit Frankenthal.
Deze Schwarzbier heeft een alcohol percentage van 4.0%. De bierstijl Schwarzbier komt van oorsprong uit Duitsland.
Hou je van Schwarzbier?
Wij stellen een box samen die past bij wat jij lekker vindt. 8 speciaalbieren, geen standaard pakket.
- 8 bieren
- Op jouw smaak
- Geen verplichtingen
Dit is waar de meeste leden beginnen.
| Over de Blreor Schwarzbier | |
|---|---|
| Brouwer | Frankenthaler Brauhaus |
| Bierstijl | Schwarzbier |
| Alcohol | 4.0% |
| Herkomst | Frankenthal |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze Blreor Schwarzbier van Frankenthaler Brauhaus .
Frankenthaler Brauhaus — Frankenthal
Schwarzbier
Donkergekleurd, laag alcohol
Een donkere Duitse ondergister met een fijne balans tussen geroosterde moutsmaken (maar niet "in your face" geroosterd) en hopbitterheid. Omdat de body licht is en er ... Lees meer
Meer bieren zoals deze ontdekken?
Wij stellen een box samen op basis van jouw smaak. Geen standaard pakket, maar een selectie die past bij wat jij lekker vindt.
Stel je eerste box samen →Je ziet vooraf wat je krijgt en kunt altijd aanpassen of overslaan.
Andere bieren van Frankenthaler Brauhaus
Blreor Schwarzbier valt in de smaakgroep Intens & Uitdagend
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”