Little Things That Kill van Weird Beard Brew Co.
De Little Things That Kill is een bier gebrouwen door Weird Beard Brew Co. uit Ealing.
Deze Session IPA heeft een alcohol percentage van 3.0%. De bierstijl Session IPA komt van oorsprong uit Amerika.
Hou je van hoppige bieren?
De Beer koppelt je aan een box met IPA's, pale ales en hoppige verrassingen. Geen standaard pakket. Gewoon raak.
| Over de Little Things That Kill | |
|---|---|
| Brouwer | Weird Beard Brew Co. |
| Bierstijl | Session IPA |
| Alcohol | 3.0% |
| Herkomst | Ealing |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze Little Things That Kill van Weird Beard Brew Co..
Weird Beard Brew Co. — Ealing
Bekijk de website van de brouwerij: http://www.weirdbeardbrewco.com
Session IPA
Lichtgekleurd, laag alcohol
Een lichtere variant van de IPA (droog, blond, bitter en hoppig) waarin van alles wat minder gebruikt is. Het bier is minder bitter, minder hoppig, lager in alcohol en... Lees meer
Wat drinkers zeggen over Little Things That Kill
Niet stoppen bij één goed bier.
Doe de smaaktest en ontdek welke bieren écht in jouw straatje liggen.
Andere bieren van Weird Beard Brew Co.
Little Things That Kill valt in de smaakgroep Bitter & Growl
“Nu moet je niet denken dat ik een verbitterde Beer ben. Growl, ik word gewoon enorm blij van bieren met een uitgesproken hoppig- en bitterheid. Mijn vrienden noemen mij een echte hophead omdat ik het liefst alleen verse IPA’s proef. Heb ik trouwens al verteld wat IBU betekent?”