De Poort Van Hoogkarspel van Blockweer Bier



De De Poort Van Hoogkarspel is een bier gebrouwen door Blockweer Bier uit .

Deze Irish Red Ale heeft een alcohol percentage van 0.0%. De bierstijl Irish Red Ale komt van oorsprong uit Ierland.

Over de De Poort Van Hoogkarspel
Brouwer Blockweer Bier
Bierstijl Irish Red Ale
Alcohol 0.0%
Herkomst

Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze De Poort Van Hoogkarspel van Blockweer Bier.

Nu je hier toch bent!

Blockweer Bier

De Poort Van Hoogkarspel

Irish Red Ale

0.0 ABV

Blockweer Bier uit

Bekijk de website van de brouwerij: https://www.blockweer.nl/

Irish Red Ale

Lichtgekleurd, laag alcohol

Een gemakkelijk doordrinkbaar, roodgekleurd bier. De smaak is licht moutig met tonen van toffee en karamel. Ook proef je brood-achtige smaken vanuit de mout, en een kl... Lees meer

Andere bieren van Blockweer Bier

Bier Stijl

Pasquale

Porter

Irish Red

Irish Red Ale

De Poort Van Hoogkarspel valt in de smaakgroep Donker & Elegant

“Het is een eer mijn Beerlijkheid aan u voor te stellen. Dieprood en donkerbruin zijn kleuren die ik prefereer. Zo chique, vindt u ook niet? Het maakt mij subtiel doch elegant. Zoals de bieren die ik graag degusteer: Dubbel, Bock, Amber, Quadrupel en Barley Wine. Laat het u smaken.”

Donker & Elegant foto

Ontdek de wereld van speciaalbier

Proeverij bij de Beer

Altijd de beste bieren geselecteerd op basis van kwaliteit direct vanuit de brouwerij naar jouw keukentafel!