Estaminet Triple van Brasserie des Sources



De Estaminet Triple is een bier gebrouwen door Brasserie des Sources uit Saint-Amand-les-Eaux.

Deze Tripel heeft een alcohol percentage van 7.0%. De bierstijl Tripel komt van oorsprong uit België.

Over de Estaminet Triple
Brouwer Brasserie des Sources
Bierstijl Tripel
Alcohol 7.0%
Herkomst Saint-Amand-les-Eaux

Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze Estaminet Triple van Brasserie des Sources.

Nu je hier toch bent!

Brasserie des Sources

Estaminet Triple

Tripel

7.0 ABV

Brasserie des Sources uit Saint-Amand-les-Eaux

Bekijk de website van de brouwerij: http://www.brasseriedessources.com

Tripel

Lichtgekleurd, hoog alcohol

Een bovengistend complex blond Belgisch biertype, zoet met een klein bittertje. De smaak is een samenspel van kruidige, fruitige en alcoholische smaken, ondersteund do... Lees meer

Andere bieren van Brasserie des Sources

Bier Stijl

Bellerose

Bellerose IPA Ink Series

Belgische IPA

Vieux Lille Blonde Triple

Tripel

Bellerose de Noël

Winterbier

Abbatiale Triple Ambrée

Tripel

Bellerose Black IPA

Black IPA

Bellerose NEIPA

Vieux Lille Triple Brune

Donker Belgisch Bier

Biere De La Braderie De Lille

Speciale Belge

Estaminet Triple valt in de smaakgroep Blond & Krachtig

“Mijn naam zegt eigenlijk alles. Ik ben Blond, altijd al geweest weet je. Soms een beetje Blond, af en toe zwaar Blond, een enkele keer zelfs Donkerblond en Tripel niet te vergeten. En krachtig, tja wat zal ik zeggen. Probeer dit gespierde berenlijf maar eens te verhullen. Hoeveel burpees doe jij eigenlijk in een minuut?”

Blond & Krachtig foto

Ontdek de wereld van speciaalbier

Proeverij bij de Beer

Altijd de beste bieren geselecteerd op basis van kwaliteit direct vanuit de brouwerij naar jouw keukentafel!