Black Bird van Bryggeriet S.C. Fuglsang
De Black Bird is een bier gebrouwen door Bryggeriet S.C. Fuglsang uit Haderslev.
Deze Vienna Lager heeft een alcohol percentage van 4.0%. De bierstijl Vienna Lager komt van oorsprong uit Oostenrijk.
Over de Black Bird | |
---|---|
Brouwer | Bryggeriet S.C. Fuglsang |
Bierstijl | Vienna Lager |
Alcohol | 4.0% |
Herkomst | Haderslev |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze Black Bird van Bryggeriet S.C. Fuglsang.
Nu je hier toch bent!
Bryggeriet S.C. Fuglsang
Black Bird
Vienna Lager
4.0 ABV
Bryggeriet S.C. Fuglsang uit Haderslev
Bekijk de website van de brouwerij: http://www.fuglsang.dk/
Vienna Lager
Lichtgekleurd, laag alcohol
De tegenhanger van de Munich Dunkel uit Oostenrijk, vernoemd naar de mout waarmee het gebrouwen wordt; Viennamout. De smaak iets minder intens en iets lichter dan een ... Lees meer
Andere bieren van Bryggeriet S.C. Fuglsang
Black Bird valt in de smaakgroep Blond & Krachtig
“Mijn naam zegt eigenlijk alles. Ik ben Blond, altijd al geweest weet je. Soms een beetje Blond, af en toe zwaar Blond, een enkele keer zelfs Donkerblond en Tripel niet te vergeten. En krachtig, tja wat zal ik zeggen. Probeer dit gespierde berenlijf maar eens te verhullen. Hoeveel burpees doe jij eigenlijk in een minuut?”

Ontdek de wereld van speciaalbier

Altijd de beste bieren geselecteerd op basis van kwaliteit direct vanuit de brouwerij naar jouw keukentafel!