Mercator Svetlo van Privatbrauerei Fritz Egger
De Mercator Svetlo is een bier gebrouwen door Privatbrauerei Fritz Egger uit Unterradlberg.
Deze Europese Lichte Lager heeft een alcohol percentage van 4.0%. De bierstijl Europese Lichte Lager komt van oorsprong uit Tsjechië.
Hou je van Europese Lichte Lager?
De Beer koppelt je aan een box met bieren die in dezelfde straat wonen. Geen standaard pakket. Gewoon raak.
| Over de Mercator Svetlo | |
|---|---|
| Brouwer | Privatbrauerei Fritz Egger |
| Bierstijl | Europese Lichte Lager |
| Alcohol | 4.0% |
| Herkomst | Unterradlberg |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze Mercator Svetlo van Privatbrauerei Fritz Egger.
Privatbrauerei Fritz Egger — Unterradlberg
Bekijk de website van de brouwerij: http://www.egger-bier.at
Europese Lichte Lager
Lichtgekleurd, laag alcohol
Een verzamelnaam voor lichtgekleurde Europese ondergistende bieren die niet in een specifieke stijl valt. Ze zijn lichtgekleurd met een gebalanceerd aroma en smaak. Lees meer
Wat drinkers zeggen over Mercator Svetlo
Niet stoppen bij één goed bier.
Doe de smaaktest en ontdek welke bieren écht in jouw straatje liggen.
Andere bieren van Privatbrauerei Fritz Egger
Mercator Svetlo valt in de smaakgroep Blond & Krachtig
“Mijn naam zegt eigenlijk alles. Ik ben Blond, altijd al geweest weet je. Soms een beetje Blond, af en toe zwaar Blond, een enkele keer zelfs Donkerblond en Tripel niet te vergeten. En krachtig, tja wat zal ik zeggen. Probeer dit gespierde berenlijf maar eens te verhullen. Hoeveel burpees doe jij eigenlijk in een minuut?”