The Dark Side van Stone Head
De The Dark Side is een bier gebrouwen door Stone Head uit 48.
Deze Imperial Stout heeft een alcohol percentage van 8.0%. De bierstijl Imperial Stout komt van oorsprong uit Amerika.
Hou je van iets stevigs?
De Beer koppelt je aan een box met stevige donkere bieren en bijzondere ontdekkingen. Geen standaard pakket. Gewoon raak.
| Over de The Dark Side | |
|---|---|
| Brouwer | Stone Head |
| Bierstijl | Imperial Stout |
| Alcohol | 8.0% |
| Herkomst | 48 |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze The Dark Side van Stone Head.
Stone Head — 48
Bekijk de website van de brouwerij: http://www.stoneheadbeer.com
Imperial Stout
Donkergekleurd, hoog alcohol
Een gitzwart bier met intens geroosterde moutige smaken zoals koffie, cacao, geroosterd brood en karamel. Ook kunnen er smaken van gedroogd fruit in voorkomen. De body... Lees meer
Wat drinkers zeggen over The Dark Side
Niet stoppen bij één goed bier.
Doe de smaaktest en ontdek welke bieren écht in jouw straatje liggen.
Andere bieren van Stone Head
The Dark Side valt in de smaakgroep Intens & Uitdagend
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”