Roundhead Porter van The Why Not Brewery
De Roundhead Porter is een bier gebrouwen door The Why Not Brewery uit Norwich,.
Deze Engelse Porter heeft een alcohol percentage van 4.0%. De bierstijl Engelse Porter komt van oorsprong uit Groot Brittanië.
Hou je van iets stevigs?
De Beer koppelt je aan een box met stevige donkere bieren en bijzondere ontdekkingen. Geen standaard pakket. Gewoon raak.
| Over de Roundhead Porter | |
|---|---|
| Brouwer | The Why Not Brewery |
| Bierstijl | Engelse Porter |
| Alcohol | 4.0% |
| Herkomst | Norwich, |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze Roundhead Porter van The Why Not Brewery.
The Why Not Brewery — Norwich,
Bekijk de website van de brouwerij: http://thewhynotbrewery.co.uk/
Engelse Porter
Donkergekleurd, laag alcohol
Een donkergekleurd moutig bier waarbij de basis van de smaak uit de mouten komt; lichte roast-tonen en karamel. Het bier is mooi vol en soepel. Omdat het bier van Brit... Lees meer
Wat drinkers zeggen over Roundhead Porter
Niet stoppen bij één goed bier.
Doe de smaaktest en ontdek welke bieren écht in jouw straatje liggen.
Andere bieren van The Why Not Brewery
| Bier | Stijl |
|---|---|
Chocolate Nutter |
Stout_ |
Norfolk Honey Ale |
Braggot |
Wally's Revenge |
Goudblond |
Best Bitter |
Bitter |
Roundhead Porter valt in de smaakgroep Intens & Uitdagend
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”