La Condition Humaine III: Fear of God van Butcher’s Tears
De La Condition Humaine III: Fear of God is een bier gebrouwen door Butcher’s Tears uit Amsterdam.
Deze Belgische IPA heeft een alcohol percentage van 6.0%. De bierstijl Belgische IPA komt van oorsprong uit België.

Over de La Condition Humaine III: Fear of God | |
---|---|
Brouwer | Butcher’s Tears |
Bierstijl | Belgische IPA |
Alcohol | 6.0% |
Herkomst | Amsterdam |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze La Condition Humaine III: Fear of God van Butcher’s Tears.
Nu je hier toch bent!
Butcher’s Tears
La Condition Humaine III: Fear of God
Belgische IPA
6.0 ABV
Butcher’s Tears uit Amsterdam
Bekijk de website van de brouwerij: http://butchers-tears.com
Belgische IPA
Lichtgekleurd, hoog alcohol
Een Belgische interpretatie van de Amerikaanse stijl IPA. Het verschil met de American IPA (droog, blond, bitter en hoppig) is dat de Belgische IPA meer invloeden van ... Lees meer
Andere bieren van Butcher’s Tears
La Condition Humaine III: Fear of God valt in de smaakgroep Bitter & Growl
“Nu moet je niet denken dat ik een verbitterde Beer ben. Growl, ik word gewoon enorm blij van bieren met een uitgesproken hoppig- en bitterheid. Mijn vrienden noemen mij een echte hophead omdat ik het liefst alleen verse IPA’s proef. Heb ik trouwens al verteld wat IBU betekent?”

Ontdek de wereld van speciaalbier

Altijd de beste bieren geselecteerd op basis van kwaliteit direct vanuit de brouwerij naar jouw keukentafel!