Lichtblond gekleurd bier met mooie witte schuimkraag. Fijne bubbel. Lekker fris en fruitig in de geur, ook wat gist. Smaak is erg zacht dankzij de mooie carb... Lees meer
| Over de Silver | |
|---|---|
| Brouwer | Brouwerij Bourgogne Kruis |
| Bierstijl | Blond |
| Alcohol | 8% |
Een mooie witvis! Lelijk mag ook. Als ie maar lekker is!
Voor wie niet de aandacht zoekt maar de aandacht heeft, voor wie begrijpt dat spreken Zilver is en zwijgen goud is er voor er Bourgogne tarwebier. Bekijk de brouwerij
Een blond bier van gemiddelde sterkte, de complexiteit van de Belgische gist is duidelijk aanwezig, dan ruik en proef je aan het subtiele kruidig/fruitige aroma. Heeft een lichte moutige zoetigheid, body is goed doordrinkbaar en het bier trekt droog weg.
“Mijn naam zegt eigenlijk alles. Ik ben Blond, altijd al geweest weet je. Soms een beetje Blond, af en toe zwaar Blond, een enkele keer zelfs Donkerblond en Tripel niet te vergeten. En krachtig, tja wat zal ik zeggen. Probeer dit gespierde berenlijf maar eens te verhullen. Hoeveel burpees doe jij eigenlijk in een minuut?”