Plaats | Vijfhuizen |
Land | NL |
Url | Le Grand Crue |
Onze brouwerij is opgericht in 2019 door Erwin Groot. De naam van ons biermerk is een knipoog naar zijn achternaam, maar zeker ook naar de bekende benaming voor betere Franse wijnen waarvan de kwaliteit hoog is. Na eerst met een pilsener op de markt te zijn gekomen werd daar al vrij snel nog een bier aan toegevoegd, de Tripel. Deze Tripel werd gebrouwen naar een recept van Stefan Hendriks, hobbybrouwer uit Vijfhuizen, die dit recept ter beschikking stelde aan Erwin. Ondertussen werd de basis gelegd voor de brouwerij in zijn huidige vorm; Stefan Hendriks heeft begin 2022 aandeel genomen in de brouwerij. Als ervaren brouwer weet Stefan prima recepten te schrijven en dus heerlijke biertjes te brouwen. Deze kennis heeft er voor gezorgd dat er nu 6 bieren standaard in ons assortiment zitten. Daarnaast zijn er de specials en seizoensbieren. Ons team wordt versterkt door Christopher, die onze bieren vertegenwoordigt in de horeca, bij slijterijen en op festivals. De Brouwerij Onze recepten en proefbrouwsels ontwikkelen en brouwen we zelf op kleine schaal. Dit gebeurt in onze mooie brouwruimte waarin een professionele brouwinstallatie staat waarmee we op kleinschalige, maar consistente manier kunnen brouwen. De verschillen tussen een klein proefbrouwsel en het uiteindelijke opgeschaalde brouwsel zijn dan ook nauwelijks waarneembaar. Als we uiteindelijk een bier geselecteerd hebben dat voldoet aan onze verwachtingen, dan laten we dit brouwen bij een huurbrouwerij volgens onze exacte receptuur. Een deel van onze bieren wordt bijvoorbeeld gebrouwen bij de Noord Hollandse Bier Brouwerij in Uitgeest.
Uitstekend (3411) Lees beoordelingen
Waanzinnig lekker speciaalbier thuisbezorgd
Nooit twee keer hetzelfde bier
Geen gezeik. Per direct te pauzeren of opzegbaar
Bier | Bierstijl |
---|---|
Tripel | Tripel |
Sterk Blond | |
Ridder Brett | |
Imperial Stout | Imperial Stout |
Centennial Tripel IPA | TIPA |
Bock | Bock |
Blond | Belgisch Blond |
Baltic Porter | Baltic Porter |
Uitstekend (3411) Lees beoordelingen
Waanzinnig lekker speciaalbier thuisbezorgd
Nooit twee keer hetzelfde bier
Geen gezeik. Per direct te pauzeren of opzegbaar
Sinds 2014 maken we maandelijks duizenden bierliefhebbers blij met verrassende speciaalbierboxen. Je bent in goed gezelschap.
Geen zin? Sla ‘m over. Te druk? Pauzeer met één klik. Jij bepaalt wanneer de Beer komt én wanneer je 'm openmaakt. Geen stress.
Unieke bieren van onafhankelijke brouwers, zorgvuldig gekozen. Geen supermarktspul, maar verrassingen waar je blij van wordt.
Perfect voor je vrijdagavond, lekker bij het eten en/of met vrienden genieten. De Beer geeft je weekend meer kleur smaak.
Je hoeft geen bierkenner te zijn, mag wel. Jij krijgt bieren die je lekker vindt – afgestemd op je smaak. Verrassend? Vaak. Eng? Nooit.
Kies zelf de smaak of gebruik onze biersmaaktest. Zo ontvang je unieke bieren die perfect aansluiten bij jou en het seizoen.
Sluit je aan bij duizenden bierliefhebbers die maandelijks nieuwe favorieten ontdekken. De Beer regelt het. Jij hoeft alleen nog maar te genieten.
Probeer het Ik lees graag eerst wat meerAl sinds 2014. Hét lekkerste en meest flexibele lidmaatschap ooit. Altijd te pauzeren of opzegbaar.