Plaats | Rijssen |
Land | Nederland |
Url | Brouwerij De Kwint |
Brouwerij de Kwint is in 2017 gestart als hobbybrouwerij. In de jaren die volgden werd in steeds grote pannen gebrouwen en werd er overgestapt naar een elektrische ketel van 30 liter. In 2023 is met de inschrijving bij de Kamer van Koophandel de stap gezet om de eerste bieren commercieel uit te brengen. Deze, een Barley-Wine en een Imperial stout , zijn in voorjaar van 2024 op de markt gebracht. Er worden vooral donkere en zware bieren gebrouwen. In 2024 worden een quadrupel en een stout gelagerd op Bourbon vaten gelanceerd. De commerciële bieren worden gebrouwen in batches van circa 500 liter.
Uitstekend (3411) Lees beoordelingen
Waanzinnig lekker speciaalbier thuisbezorgd
Nooit twee keer hetzelfde bier
Geen gezeik. Per direct te pauzeren of opzegbaar
Uitstekend (3411) Lees beoordelingen
Waanzinnig lekker speciaalbier thuisbezorgd
Nooit twee keer hetzelfde bier
Geen gezeik. Per direct te pauzeren of opzegbaar
Sinds 2014 maken we maandelijks duizenden bierliefhebbers blij met verrassende speciaalbierboxen. Je bent in goed gezelschap.
Geen zin? Sla ‘m over. Te druk? Pauzeer met één klik. Jij bepaalt wanneer de Beer komt én wanneer je 'm openmaakt. Geen stress.
Unieke bieren van onafhankelijke brouwers, zorgvuldig gekozen. Geen supermarktspul, maar verrassingen waar je blij van wordt.
Perfect voor je vrijdagavond, lekker bij het eten en/of met vrienden genieten. De Beer geeft je weekend meer kleur smaak.
Je hoeft geen bierkenner te zijn, mag wel. Jij krijgt bieren die je lekker vindt – afgestemd op je smaak. Verrassend? Vaak. Eng? Nooit.
Kies zelf de smaak of gebruik onze biersmaaktest. Zo ontvang je unieke bieren die perfect aansluiten bij jou en het seizoen.
Sluit je aan bij duizenden bierliefhebbers die maandelijks nieuwe favorieten ontdekken. De Beer regelt het. Jij hoeft alleen nog maar te genieten.
Probeer het Ik lees graag eerst wat meerAl sinds 2014. Hét lekkerste en meest flexibele lidmaatschap ooit. Altijd te pauzeren of opzegbaar.