Logo van Brasserie 3F
Plaats Frameries
Land België
Url Brasserie 3F

Brasserie 3F

In 2013 ontmoetten Rémy d'Aubreby en Pierre Dessy elkaar tijdens een gesprek over hun gedeelde passie voor bier en begonnen ze na te denken om hun eigen brouwerij op te richten. Rémy, die al vier generaties lang uit een Frans-Belgische familie van brouwers stamt, besloot dit project samen met Pierre te verwezenlijken. De familiebrouwerij van Rémy werd in 2010 verkocht, maar zijn passie voor bier die hij al sinds zijn kindertijd had werd versterkt door de ervaring van zijn vader Patrick. Pierre, een hartstochtelijke fan net als zijn oma Geneviève, wordt ook beïnvloed door zijn oom Alain Dessy, brouwerij-ingenieur . Zodra hij zijn studies had afgerond, brouwde hij zijn eerste amateurbier in zijn garage en won hij de Brouwland Benelux wedstrijd in 2014.. In 2014 werd het project werkelijkheid met de zoektocht naar financiering en een industriegrond in Frameries. Deze vonden ze net tegenover SPARKOH! Op deze locatie gebouwd op voormalige mijnen, wordt water uit het stedelijk waterleidingnet gebruikt in plaats van grondwater, vanwege de al ontgonnen bodem. Dit detail vormde de inspiratie voor de naam van de brouwerij: 3F, wat komt van 3 fonteinen verwijzend naar de 3 oude fonteinen van Mons (Bergen). De bouw werd in 2016 afgerond en de eerste bieren werden gebrouwen. Na twee jaar van verbetering werden de recepten in 2018 afgerond onder de naam « Dominicains ».

Probeer
vanaf €27,50

De #1 Bier Abonnement

Uitstekend (3518) Lees beoordelingen


Waanzinnig lekker speciaalbier thuisbezorgd

Nooit twee keer hetzelfde bier

Geen gezeik. Per direct te pauzeren of opzegbaar



Probeer
vanaf €27.50

De #1 Beer Club

Uitstekend (3518) Lees beoordelingen


Waanzinnig lekker speciaalbier thuisbezorgd

Nooit twee keer hetzelfde bier

Geen gezeik. Per direct te pauzeren of opzegbaar

Sinds 2014 maken we maandelijks duizenden bierliefhebbers blij met verrassende speciaalbierboxen. Je bent in goed gezelschap.

Beer in a Box
Altijd de baas over je box

Geen zin? Sla ‘m over. Te druk? Pauzeer met één klik. Jij bepaalt wanneer de Beer komt én wanneer je 'm openmaakt. Geen stress.

Topkwaliteit speciaalbier, eerlijke prijs

Unieke bieren van onafhankelijke brouwers, zorgvuldig gekozen. Geen supermarktspul, maar verrassingen waar je blij van wordt.

Met de Beer het weekend in

Perfect voor je vrijdagavond, lekker bij het eten en/of met vrienden genieten. De Beer geeft je weekend meer kleur smaak.

Voor alle bierliefhebbers

Je hoeft geen bierkenner te zijn, mag wel. Jij krijgt bieren die je lekker vindt – afgestemd op je smaak. Verrassend? Vaak. Eng? Nooit.

Schot in de roos

Kies zelf de smaak of gebruik onze biersmaaktest. Zo ontvang je unieke bieren die perfect aansluiten bij jou en het seizoen.

Oké, ik ben om. Geef me bier!

Sluit je aan bij duizenden bierliefhebbers die maandelijks nieuwe favorieten ontdekken. De Beer regelt het. Jij hoeft alleen nog maar te genieten.

Probeer het Ik lees graag eerst wat meer

Al sinds 2014. Hét lekkerste en meest flexibele lidmaatschap ooit. Altijd te pauzeren of opzegbaar.