Holy Passion van L'Ermitage
De Holy Passion is een bier gebrouwen door L'Ermitage uit Anderlecht.
Deze Fruited Sour heeft een alcohol percentage van 4.0%. De bierstijl Fruited Sour komt van oorsprong uit Internationaal.
Hou je van Fruited Sour?
De Beer koppelt je aan een box met bieren die in dezelfde straat wonen. Geen standaard pakket. Gewoon raak.
| Over de Holy Passion | |
|---|---|
| Brouwer | L'Ermitage |
| Bierstijl | Fruited Sour |
| Alcohol | 4.0% |
| Herkomst | Anderlecht |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze Holy Passion van L'Ermitage.
L'Ermitage — Anderlecht
Bekijk de website van de brouwerij: http://www.ermitagenanobrasserie.be
Fruited Sour
Donkergekleurd, hoog alcohol
Zuur bier wat niet in een specifieke stijl valt in te delen. Het bier is zuur door gebruik van zuurmout, melkzuur(bacteriën), specifieke gistculturen of kettle souring... Lees meer
Wat drinkers zeggen over Holy Passion
Niet stoppen bij één goed bier.
Doe de smaaktest en ontdek welke bieren écht in jouw straatje liggen.
Andere bieren van L'Ermitage
Holy Passion valt in de smaakgroep Wild & Zuur
“Ken je de uitdrukking ‘Once you go sour it will be the only thing you want to devour’? Klopt, die verzin ik ook ter plekke. Maar het is de waar- heid als een Beer. Als je mij aandurft, zul je nooit anders willen. Lambieken, Wilde bieren en moderne Sours; ik overtuig jou wel. Geloof me. Echt. Waar.”