Lindeboom brouwt al jaren een luxere lijn onder de naam Gouverneur. Deze Gouverneur lijkt met zijn label voor de Oaked Stout nog een tandje exclusiever te wi... Lees meer
Over de Gouverneur Oaked Stout | |
---|---|
Brouwer | Lindeboom Bierbrouwerij |
Bierstijl | Amerikaanse Stout |
Alcohol | 7,5% |
Hertenbiefstuk
In 1870 opgericht door Willem Geenen in het Limburgse Neer. Vernoemd naar de lindeboom die bij zijn huis stond. Bekijk de brouwerij
Een redelijk sterk, flink geroosterd en ook flink hoppige, donkere stout. De smaken van koffie, cacao en karamel gaan samen met de fris-bittere Amerikaanse hop-smaken, die ook de bitterheid van dit bier flink opvoeren.
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”