De Rode Bombus B.A. Remi Martin Cognac van Gebroeders Roodbaard Brouwerij
De De Rode Bombus B.A. Remi Martin Cognac is een bier gebrouwen door Gebroeders Roodbaard Brouwerij uit Steenbergen.
Deze Braggot heeft een alcohol percentage van 14.0%. De bierstijl Braggot komt van oorsprong uit Internationaal.
Hou je van Braggot?
Wij stellen een box samen die past bij wat jij lekker vindt. 8 speciaalbieren, geen standaard pakket.
- 8 bieren
- Op jouw smaak
- Geen verplichtingen
Dit is waar de meeste leden beginnen.
| Over de De Rode Bombus B.A. Remi Martin Cognac | |
|---|---|
| Brouwer | Gebroeders Roodbaard Brouwerij |
| Bierstijl | Braggot |
| Alcohol | 14.0% |
| Herkomst | Steenbergen |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze De Rode Bombus B.A. Remi Martin Cognac van Gebroeders Roodbaard Brouwerij.
Gebroeders Roodbaard Brouwerij — Steenbergen
Bekijk de website van de brouwerij: http://www.gebroedersroodbaardbrouwerij.nl
Meer bieren zoals deze ontdekken?
Wij stellen een box samen op basis van jouw smaak. Geen standaard pakket, maar een selectie die past bij wat jij lekker vindt.
Stel je eerste box samen →Je ziet vooraf wat je krijgt en kunt altijd aanpassen of overslaan.
Andere bieren van Gebroeders Roodbaard Brouwerij
De Rode Bombus B.A. Remi Martin Cognac valt in de smaakgroep Intens & Uitdagend
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”