Rik en Lonneke Brouns zijn al sinds 2006 bezig met hun brouwerij, dichtbij de de eigen natuur. Dat is best wel lang voor ambachtelijke brouwerijen, waarvan d... Lees meer
Over de R.I.S. Fontein | |
---|---|
Brouwer | Brouwerij De Fontein |
Bierstijl | Russian Imperial Stout |
Alcohol | 11% |
Brouwerij De Fontein is opgericht door ons, Rik Brouns en Lonneke Brouns-Dings. Wij zijn beiden bourgondiërs, levensgenieters en techneuten. Beiden studeerden we Levensmiddelentechnologie aan de HAS Den Bosch en Wageningen Universiteit e... Bekijk de brouwerij
Bier | Stijl |
---|---|
Maaskanter | Dunkelweizen |
'Pretty' BeerMeister Bandit #1 | Belgisch Blond |
De Russian Imperial Stout werd gebrouwen voor de export naar het oosten. het is een gitzwart bier met intens geroosterde moutige smaken zoals koffie, cacao, geroosterd brood en karamel. Ook kunnen er smaken van gedroogd fruit in voorkomen. De body is vol en de alcohol verwarmt. De afdronk is bitter en zoet, net als de basis-smaak. Ondanks alle heftige smaken moet het bier wel zeker in balans zijn. Een zeer intens bier om rustig van te genieten.
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”