Fantastische limited edition! Brouwer Patrick Breugem en bierconnaisseur Derek Walsh hebben met dit bier de donkere randjes opgezocht door 19e eeuwse malts m... Lees meer
| Over de Dark IPA | |
|---|---|
| Brouwer | Brouwerij Breugem |
| Bierstijl | Black IPA |
| Alcohol | 6,8% |
Hoe lekker is het als je iets pittigs uit de Thaise keuken erbij eet? Vooral iets waarbij soja gebruikt is :)
Geestig, nuchter en een onwrikbaar industrievolk. Zo omschrijft men de Zaankanter! Daar moet wel goed bier vandaan komen: Breugem bier van een hoge kwaliteit zonder te veel fratsen. Na de eerste slok zullen er vele volgen! Breugem is gee... Bekijk de brouwerij
| Bier | Stijl |
|---|---|
| Fris Zoentje | Belgisch Blond |
| High Five | Tripel |
| Warme Groet | Dubbel |
Een donkere variant van de American IPA (droog, blond, bitter en hoppig). De Black IPA is donkerbruin tot zwart van kleur (oogt als een stout) en heeft door het gebruik van roastmouten ook nog lichte roast-toetsen.
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”