Logo van Brouwerij Eembier
Plaats Elburg
Land Nederland
Url Brouwerij Eembier

Brouwerij Eembier

Brouwerij Eembier is in 2006 opgericht door Ruud van Moorst en bestaat inmiddels alweer 15 jaar. Toen de brouwerij werd opgericht had Ruud maar één doel: mooie, vernieuwende bieren brouwen. Met zijn geur, smaak en afdronk vertelt ieder bier zijn eigen verhaal. Alle bieren van Eembier worden gebrouwen met enkel water, mout, hop en gist. Kruiden, extracten en andere toevoegingen worden dus niet gebruikt. Dit is op het eerste gezicht beperkend, maar het biedt de brouwers veel uitdaging. Doordat Eembier al haar aroma’s enkel haalt uit de vier basisingredienten worden de brouwers gedwongen om zich enorm te verdiepen in de grondstoffen en processen. Door écht te kijken naar hoe bepaalde hop- en moutsoorten in elkaar zitten, krijgen de brouwers van Eembier het iedere keer weer voor elkaar om verrassende en aromatische bieren te produceren zonder het gebruik van toevoegingen. Dat zorgt ervoor dat alle bieren van Brouwerij Eembier volledig zuiver zijn. Na lang huurbrouwer bij een groot aantal brouwerijen te zijn geweest, is Eembier sinds 2018 gevestigd in Hanzestad Elburg. Een mooie, grote locatie aan de gracht waar de brouwerij door vier werknemers draaiende wordt gehouden. Op deze locatie wordt gebrouwen, afgevuld, én worden er regelmatig rondleidingen gegeven om geïnteresseerden een kijkje te geven in het brouwproces, waarna zij kunnen genieten van een proefplankje met diverse bieren tussen de pruttelende ketels. Tot slot werkt Eembier niet met groothandels en leveren zij niet aan supermarkten. Eembier houdt van korte lijnen met de consument en heeft service hoog in het vaandel staan. Alle Eembieren worden direct door de werknemers geleverd aan haar klanten, waardoor de persoonlijke feel in stand blijft.

Probeer
vanaf €15

De #1 Beer Club

Uitstekend (3411) Lees beoordelingen


Waanzinnig lekker speciaalbier thuisbezorgd

Nooit twee keer hetzelfde bier

Geen gezeik. Per direct te pauzeren of opzegbaar



Bieren die in de selectie van de Beer hebben gezeten

Dark Hops
Dark Hops

Brouwerij Eembier

Black IPA 8%
Probeer
vanaf €15

De #1 Beer Club

Uitstekend (3411) Lees beoordelingen


Waanzinnig lekker speciaalbier thuisbezorgd

Nooit twee keer hetzelfde bier

Geen gezeik. Per direct te pauzeren of opzegbaar

Sinds 2014 maken we maandelijks duizenden bierliefhebbers blij met verrassende speciaalbierboxen. Je bent in goed gezelschap.

Beer in a Box
Altijd de baas over je box

Geen zin? Sla ‘m over. Te druk? Pauzeer met één klik. Jij bepaalt wanneer de Beer komt én wanneer je 'm openmaakt. Geen stress.

Topkwaliteit speciaalbier, eerlijke prijs

Unieke bieren van onafhankelijke brouwers, zorgvuldig gekozen. Geen supermarktspul, maar verrassingen waar je blij van wordt.

Met de Beer het weekend in

Perfect voor je vrijdagavond, lekker bij het eten en/of met vrienden genieten. De Beer geeft je weekend meer kleur smaak.

Voor alle bierliefhebbers

Je hoeft geen bierkenner te zijn, mag wel. Jij krijgt bieren die je lekker vindt – afgestemd op je smaak. Verrassend? Vaak. Eng? Nooit.

Schot in de roos

Kies zelf de smaak of gebruik onze biersmaaktest. Zo ontvang je unieke bieren die perfect aansluiten bij jou en het seizoen.

Oké, ik ben om. Geef me bier!

Sluit je aan bij duizenden bierliefhebbers die maandelijks nieuwe favorieten ontdekken. De Beer regelt het. Jij hoeft alleen nog maar te genieten.

Probeer het Ik lees graag eerst wat meer

Al sinds 2014. Hét lekkerste en meest flexibele lidmaatschap ooit. Altijd te pauzeren of opzegbaar.