Parel van Brouwerij De Fontein
De Parel is een bier gebrouwen door Brouwerij De Fontein uit Stein.
Deze Stout_ heeft een alcohol percentage van 12.0%. De bierstijl Stout_ komt van oorsprong uit Internationaal.
Hou je van iets stevigs?
De Beer koppelt je aan een box met stevige donkere bieren en bijzondere ontdekkingen. Geen standaard pakket. Gewoon raak.
| Over de Parel | |
|---|---|
| Brouwer | Brouwerij De Fontein |
| Bierstijl | Stout_ |
| Alcohol | 12.0% |
| Herkomst | Stein |
Bij Beer in a Box ontdek je de mooiste bieren van de beste brouwers, zoals deze Parel van Brouwerij De Fontein.
Stout_
Donkergekleurd, hoog alcohol
Een zwart bier met in de smaak veel invloeden van de gebruikte mouten; geroosterde smaken, koffie, cacao, maar ook tonen van karamel. Lees meer
Wat drinkers zeggen over Parel
Niet stoppen bij één goed bier.
Doe de smaaktest en ontdek welke bieren écht in jouw straatje liggen.
Andere bieren van Brouwerij De Fontein
Parel valt in de smaakgroep Intens & Uitdagend
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”