Robijnrood bier met beige schuimkraag die snel inzakt tot glasplakkend laagje. Ziet er mooi uit. Helder ook. Ik zie veel vergelijkingen met de tripel van Wit... Lees meer
Over de Witte Anker Quadruppel | |
---|---|
Brouwer | Witte Anker |
Bierstijl | Quadrupel |
Alcohol | 9.5% |
Stoofpotjes, mooie hompen vlees, steak bavette bijvoorbeeld, met een mooie jus. Aardappelpuree ook, met draadjesvlees. Hachee.
Brouwerij Witte Anker is ontstaan door 2-vrienden met een passie voor bier. Het enthousiasme van bier is gekomen door jarenlange werkzaamheden met speciaal bieren. De twee mannen hebben altijd gewenst om een stabiel, goed en eerlijk bier... Bekijk de brouwerij
Bier | Stijl |
---|---|
Witte Anker Tripel | Tripel |
Witte Anker Saison | Saison - farmhouse |
Een bovengistend, zwaar, donker volmoutig biertype met een complexe, zwaar alcoholwarmende smaak. Het is een soort zware versie van een dubbel abdij/trappist type bier.
“Het is een eer mijn Beerlijkheid aan u voor te stellen. Dieprood en donkerbruin zijn kleuren die ik prefereer. Zo chique, vindt u ook niet? Het maakt mij subtiel doch elegant. Zoals de bieren die ik graag degusteer: Dubbel, Bock, Amber, Quadrupel en Barley Wine. Laat het u smaken.”