Troebel bier met witte stabiele schuimkraag. In de geur veel tonen van steenfruit, perzik, abrikoos, ook zeker wat citrus. De smaak is goed bitter, een beetj... Lees meer
buffelmozzarella
Welcome to Walhalla! Heaven's naughty nephew. Where the beer flows, the songs are merry, and the neighbors complain about the noise. This is the place you want to go to once you’re dead. Hell, this is the place you want to be now! But h... Bekijk de brouwerij
Een Amerikaanse IPA met intense fruit-smaken en -aroma's. De body is zacht en romig, en het bier is vaak troebel. Het bier komt minder bitter over dan de Amerikaanse IPA, maar er zit wel enorm veel hop in. Bij de New England IPA (of NEIPA) ligt de nadruk van de hop vooral aan het einde van de kook en in het dryhoppen, wat die extreem fruitige smaken met zich meebrengt.
“Het zonnetje in huis, al zeg ik het zelf. Of in het glas. Hetgeen je naar verlangt op een warme zo- merdag, dat ben ik. Een strak Witbier, een romige Weizen, een droge Saison maar ook een subtiele New England IPA past binnen mijn palet. Wat voor weer wordt het eigenlijk vandaag?” gezien als walhalla voor bierliefhebbers.