Donkerrood tot bruin bier met lichtbruine schuimkraag die mooi stabiel is. Het aroma heeft tonen van kaneel, rozijntjes, dadels, kandij en roggebrood. Beetje... Lees meer
| Over de Dubbel van Kloas | |
|---|---|
| Brouwer | Huttenkloas |
| Bierstijl | Dubbel |
| Alcohol | 7,5% |
Stoofpot!
De uit Hengelo afkomstige Ruud van de Gevel en Johan Nijhof kenden elkaar al sinds ze als kleine jongens op de scouting zaten. De interesse in het brouwen kwam iets later, maar bleek een grote drijfveer om iets moois te beginnen. In 1998... Bekijk de brouwerij
| Bier | Stijl |
|---|---|
| American Pale Ale Van Kloas | APA |
| Huttenkloas RIS | Russian Imperial Stout |
| Weizen Van Kloas | Lichte Weizen |
Een dieprood tot koperkleurig bier, gemiddelde sterkte, moutig en complex, tonen van karamel. Esters van de Belgische gist, smaken als gedroogd fruit, kruidigheid en bloemigheid zijn terug te proeven. Ondanks de moutigheid en de volle body, is de afdronk van dit bier relatief droog.
“Het is een eer mijn Beerlijkheid aan u voor te stellen. Dieprood en donkerbruin zijn kleuren die ik prefereer. Zo chique, vindt u ook niet? Het maakt mij subtiel doch elegant. Zoals de bieren die ik graag degusteer: Dubbel, Bock, Amber, Quadrupel en Barley Wine. Laat het u smaken.”