Pikzwart bier met een mooie beige schuimkraag zoals een schwarz hoort te zijn. Ik heb er zin in. In de geur voornamelijk moutige geuren zoals roast, koffie e... Lees meer
Over de Knuppel | |
---|---|
Brouwer | Scheldebrouwerij |
Bierstijl | Schwarzbier |
Alcohol | 5% |
Ik zou zeggen sowieso alles wat goed geroosterd van de BBQ komt zoals lekkere stevige ribbetjes of gerookt buikspek.
Scheldebrouwerij: Bier in Balans. Voor de Scheldebrouwers, craftbrewers van het eerste uur, is dat geen missie maar een vanzelfsprekendheid. Bier brouwen in de moeilijkste zone tussen spannend en toegankelijk zit in hun DNA. Een kernwaar... Bekijk de brouwerij
Bier | Stijl |
---|---|
Hop Ruiter | Tripel |
Zomer van 64 | Belgisch Blond |
Knots | Weizen |
Oesterstout | Oesterstout |
Ginnegapper | Belgisch Blond |
Witheer | Witbier |
Toeback 4 - Enigma / Single Hop ... | Belgisch Goudblond |
Een donkere Duitse ondergister met een fijne balans tussen geroosterde moutsmaken (maar niet "in your face" geroosterd) en hopbitterheid. Omdat de body licht is en er geen intens geroosterde smaken aanwezig zijn, is dit bier eenvoudig doordrinkbaar.
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”