Een saison zoals het hoort: kruidig, bloemig, een tikje funky en gortdroog. Van Brasserie de la Senne zijn we ook niks anders gewend, natuurlijk. Het lichtg... Lees meer
Over de Saison du Meyboom | |
---|---|
Brouwer | Brasserie de la Senne |
Bierstijl | Saison - farmhouse |
Alcohol | 5,5% |
Romige boerenbrie
Brasserie de la Senne stond mee aan de wieg van de “new wave” van artisanale bieren in Brussel. Zo maakten ze o.a. mee de consument warm voor stevig gehopte bieren, lang voor ze trendy waren. Naast hoppige bieren, brouwen ze ook op hout ... Bekijk de brouwerij
Bier | Stijl |
---|---|
Zinnebir | Belgisch Goudblond |
Stouterik | Irish Dry Stout |
Saison Van De Bruwer | Saison - farmhouse |
Brusseleir | Black IPA |
Een lichtgekleurd en droog Belgisch bier. Het bier is verfrissend, redelijk bitter, niet te hoog in alcohol en heeft flink wat koolzuur. De gebruikte gist is fruitig/kruidig, en om dit te complementeren worden vaak aanvullende kruiden gebruikt.
“Het zonnetje in huis, al zeg ik het zelf. Of in het glas. Hetgeen je naar verlangt op een warme zo- merdag, dat ben ik. Een strak Witbier, een romige Weizen, een droge Saison maar ook een subtiele New England IPA past binnen mijn palet. Wat voor weer wordt het eigenlijk vandaag?” gezien als walhalla voor bierliefhebbers.