Wij verkopen uitsluitend bieren per 6
Gitzwart bier met bruine schuimkraag die nogal stabiel is. Vrij veel koolzuur dus een flinke schuimkraag. Als de koolzuur wat wegtrekt ruik je koffie, melkch... Lees meer
| Over de Stouterik | |
|---|---|
| Brouwer | Brasserie de la Senne |
| Bierstijl | Irish Dry Stout |
| Alcohol | 5% |
gegrild vlees van de bbq
Brasserie de la Senne stond mee aan de wieg van de “new wave” van artisanale bieren in Brussel. Zo maakten ze o.a. mee de consument warm voor stevig gehopte bieren, lang voor ze trendy waren. Naast hoppige bieren, brouwen ze ook op hout ... Bekijk de brouwerij
| Bier | Stijl |
|---|---|
| Zinnebir | Belgisch Goudblond |
| Saison Van De Bruwer | Saison - farmhouse |
| Saison du Meyboom | Saison - farmhouse |
| Brusseleir | Black IPA |
| Saison du Meyboom 2025 | Saison - farmhouse |
Deze stout is zwart van kleur en heeft een duidelijk aanwezig roast-karakter, vergelijkbaar aan koffie. Hierdoor is het bier vaak goed bitter, maar er zijn ook meer gebalanceerdere varianten waar wat zoetigheid van de mout aanwezig is.
"Spannende avonturen in de rimboe is my middle name. Kom maar door met die heftige smaken. Kies dan voor mij. Ik neem je mee op diepdonkere avonturen langs Porters en Russian Imperial Stouts. Het wordt een intense rit op zoek naar de ultieme complexiteit....”